Pronájem rekreační chalupy v Jižních čechách  

O chalupě

Stylová nově zrekonstruovaná chalupa leží v Jihočeském kraji, v obci Olšany asi 8 km od Studené v nadmořské výšce 632 m. Olšany byly centrum okolních obcí. Měly tvrz, později zámek a školu. Do Olšan se sbíhaly cesty ze všech vesnic, dnešní silnice do Heřmanče, Malého Jeníkova, Strmilova a pak na západ do samoty Jalovčí. Chalupa se nachází na návrší nad obcí spojena s bývalým zámkem, dnes farou, kostel sv. Václava založen roku 1787. Dříve zde byla hájovna, pivovar a sýpka. Zde zanechal stopu K.H. Borovský, který se tu ukrýval před vyhnanstvím a na trámu zanechal svůj podpis, ten je dnes k vidění v muzeu Dačice.

Ideální místa na Výlety: Hrady, zámky - Dačice, Telč, Landštejn, Raštejn. Rybník komorník, rybaření Palupín, cykloturistika, pěší turistika, UNESCO Česká Kanada, golf Nová Bystřice.

Vybavení: Internet, krb, televize, postýlka pro dítě, pronájem kol, pes povolen, 11 lůžek, 2x lednice, mikrovlná trouba, gril, ohniště Objekt vhodný pro velké rodiny, rodiny s dětmi. Dle dohody s majitelem pronájem 2-3 jízdních kol. Dětská postýlka na požádání. Domácí mazlíčcí jsou povoleni. Spotřeba elektřiny a palivového dřeva se platí na místě. Nekuřácký dům. Objekt je vhodný pro maximálně do 8/11 osob + miminko.